Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
CUI Mr. CUI
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-89331738 Email:clothinglinking@gmail.com
Home > Rreth nesh
Rreth nesh

Shenzhen Veshje Link Co, Ltd, është një kompani veshje atletike për veshje Yoga të tilla si pantallona Yoga, dollakë Yoga, sytjena Yoga, në krye tanke yoga, Running, Training, Wetsuit. Shenzhen, Kina është vendi ku ju mund të gjurmoni fillimet tona.

Ne kemi një ekip profesional sles me më shumë se 10 vjet përvojë në fushën e veshjeve. ne mund të ofrojmë një shërbim të një ndalese, të tilla si modelimi model, zhvillimi i mostrës, madhësive të gradimit, logoja, kabina, paketimi, dërgesa. Ne bëjmë atë që dëshironi të merrni.

Ne kemi një ekip të përgjegjshëm QC për të kontrolluar cilësinë, nga mostra në dërgesë. gjithashtu ofrojnë shërbim perfekt pas shitjes.

Ne kemi shumë përvojë në eksportimin e Jogës, drejtimin, produktet e trajnimit në Amerikë, Australi, Englan, Suedi, Hollandë dhe vende të tjera etj.

Ne e dimë që nuk jemi prodhuesi më i madh dhe më i mirë në Kinë, por jemi absolutisht partneri më i mirë i biznesit!


Lloji i biznesit : Manufacturer

Gama e Produktit : Men's T-Shirts , Other Sportswear , Fitness Swimwear

Produktet / Shërbimi : Veshja e fitnesit të Yogas , Veshje sportive për burra , triko ciklike , Pads mbrojtëse të gjurit , veshje me rrëshqitje , triko futbolli dhe veshin

Punonjësit Gjithsej : 51~100

Kapital (Milion US $) : 600,000RMB

Viti i themeluar : 2019

certifikatë : Test Report

adresa e kompanise : NO.8288,BUILDNG#36,4F03,LONGGANG STREET,LONGGANG DISTRICT,SHenzhen city,China, Shenzhen, Guangdong, China

Company Capacity
morevideo
Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Incoterm : FOB,CFR,EXW,Others

Terms of Payment : L/C,T/T,Western Union

Peak season lead time:6-12 months

Off season lead time :3-6 months

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : Below US$1 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : Below US$1 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 91% - 100%

Tregjet kryesore : Americas , East Europe , Europe , North Europe , Worldwide , Oceania , West Europe

Nearest Port : Shenzhen,Shanghai,Tianjin

Modaliteti i importit dhe eksportit: Eksportimi nëpërmjet agjencisë

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :3

Nr i stafit të QC :5 -10 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :Below 1,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :NO.8288,BUILDNG#36,4F03,LONGGANG STREET,LONGGANG DISTRICT,SHenzhen city,China

moreProduktet Kryesore
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim