Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
CUI Mr. CUI
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-89331738 Email:clothinglinking@gmail.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Shenzhen Veshje Link Co, Ltd, është një kompani veshje atletike për veshje Yoga të tilla si pantallona Yoga, dollakë Yoga, sytjena Yoga, në krye tanke yoga, Running, Training, Wetsuit. Shenzhen, Kina është vendi ku ju mund të gjurmoni fillimet tona.

Ne kemi një ekip profesional sles me më shumë se 10 vjet përvojë në fushën e veshjeve. ne mund të ofrojmë një shërbim të një ndalese, të tilla si modelimi model, zhvillimi i mostrës, madhësive të gradimit, logoja, kabina, paketimi, dërgesa. Ne bëjmë atë që dëshironi të merrni.

Ne kemi një ekip të përgjegjshëm QC për të kontrolluar cilësinë, nga mostra në dërgesë. gjithashtu ofrojnë shërbim perfekt pas shitjes.

Ne kemi shumë përvojë në eksportimin e Jogës, drejtimin, produktet e trajnimit në Amerikë, Australi, Englan, Suedi, Hollandë dhe vende të tjera etj.

Ne e dimë që nuk jemi prodhuesi më i madh dhe më i mirë në Kinë, por jemi absolutisht partneri më i mirë i biznesit!


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Shenzhen Veshje Link Co, Ltd, është një kompani veshje atletike për veshje Yoga të tilla si pantallona Yoga, dollakë Yoga, sytjena Yoga, në krye tanke yoga, Running, Training, Wetsuit. Shenzhen, Kina është vendi ku ju mund të gjurmoni fillimet tona.

Ne kemi një ekip profesional sles me më shumë se 10 vjet përvojë në fushën e veshjeve. ne mund të ofrojmë një shërbim të një ndalese, të tilla si modelimi model, zhvillimi i mostrës, madhësive të gradimit, logoja, kabina, paketimi, dërgesa. Ne bëjmë atë që dëshironi të merrni.

Ne kemi një ekip të përgjegjshëm QC për të kontrolluar cilësinë, nga mostra në dërgesë. gjithashtu ofrojnë shërbim perfekt pas shitjes.

Ne kemi shumë përvojë në eksportimin e Jogës, drejtimin, produktet e trajnimit në Amerikë, Australi, Englan, Suedi, Hollandë dhe vende të tjera etj.

Ne e dimë që nuk jemi prodhuesi më i madh dhe më i mirë në Kinë, por jemi absolutisht partneri më i mirë i biznesit!


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim