Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
CUI Mr. CUI
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-755-89331738 Е-пошта:clothinglinking@gmail.com
Избрана производи
За нас

Шенжен Облека Линк копродукции, ООД е компанија за спортска облека за јога-облека, како што се панталони со јога, хеланки за јога, градник за јога, врвови со јога, врвови, трчање, тренинг, Wetsuit. Шенжен, Кина е местото каде што можете да ги проследите нашите почетоци.

Имаме професионален тим за колење со повеќе од 10 години искуство во областа на облеката. ние можеме да понудиме едношалтерска услуга, како што се дизајн на шема, развој на примерок, големини за оценување, лого, кабел, пакување, испорака. Ние го правиме она што сакате да го добиете.

Имаме одговорен тим за КК за контрола на квалитетот, од примерок до пратка. исто така, обезбедуваат совршена услуга по продажба.

Имаме големо искуство во извоз на јога, трчање, производи за обука во Америка, Австралија, Енглан, Шведска, Холандија и други земји итн.

Знаеме дека не сме најголемиот и најдобриот производител во Кина, но апсолутно сме најдобриот деловен партнер!


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Шенжен Облека Линк копродукции, ООД е компанија за спортска облека за јога-облека, како што се панталони со јога, хеланки за јога, градник за јога, врвови со јога, врвови, трчање, тренинг, Wetsuit. Шенжен, Кина е местото каде што можете да ги проследите нашите почетоци.

Имаме професионален тим за колење со повеќе од 10 години искуство во областа на облеката. ние можеме да понудиме едношалтерска услуга, како што се дизајн на шема, развој на примерок, големини за оценување, лого, кабел, пакување, испорака. Ние го правиме она што сакате да го добиете.

Имаме одговорен тим за КК за контрола на квалитетот, од примерок до пратка. исто така, обезбедуваат совршена услуга по продажба.

Имаме големо искуство во извоз на јога, трчање, производи за обука во Америка, Австралија, Енглан, Шведска, Холандија и други земји итн.

Знаеме дека не сме најголемиот и најдобриот производител во Кина, но апсолутно сме најдобриот деловен партнер!


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање